حزب رسمی لاشیان سمپاد
خوش اومدی لاشی جان!Very Happy
حزب رسمی لاشیان سمپاد
خوش اومدی لاشی جان!Very Happy
حزب رسمی لاشیان سمپاد
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

حزب رسمی لاشیان سمپاد

سایت اورجینال حزب دموکرات لیبرال راس بالا پایین و... لاشیست

HomeLatest imagesRegisterLog in
در اولین ورود به سایت لحظاتی صبر کنید تا هدر به صورت کامل لود بشه...در دفعه های بعدی دیلی نداره

لعنت بر پدر و مادر متقلب

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Lashist
Admin
Admin

تعداد پستها : 50

لشبرگ
موقعیت سیاسی: لاشیست
نفوذ سیاسی:
لعنت بر پدر و مادر متقلب Left_bar_bleue0/0لعنت بر پدر و مادر متقلب Empty_bar_bleue  (0/0)
کارآمدی:
لعنت بر پدر و مادر متقلب Left_bar_bleue0/0لعنت بر پدر و مادر متقلب Empty_bar_bleue  (0/0)

لعنت بر پدر و مادر متقلب Vide
PostSubject: لعنت بر پدر و مادر متقلب   لعنت بر پدر و مادر متقلب Icon_minitimeTue May 04, 2010 2:10 pm

حزب لاشیست از بدو تولدش به دنبال هدفی نبوده است و بدون هیچ سوء قصدی ایجاد شده و تا امروز پابرجا باقی مانده است.

حالا جمله ی بالا یه اوووووووووو نیاز داره لعنت بر پدر و مادر متقلب 843414
بگذریم از تمام مقدمات. مدتی پیش سر یه ماجرای مزخرف توسط یکسری افراد از اون مدرسه که قصد ورود به سایت مقدس مارو داشتن، یه حزبی به وجود اومد به نام فاکیست! در حالای که اون ماجرا هیچ ربطی به حزب مقدس لاشیست نداشت. خوب پایگاه این حزب توسط سربازان گمنام لاشیست تسخیر شد. لعنت بر پدر و مادر متقلب 68953 لعنت بر پدر و مادر متقلب 73675 affraid Twisted Evil
ببینید:
قرارگاه فاکیست

خوب
این یه افتخاریه. ما تونستیم یک حزب رادیکال لاشیست رو از بین ببریم تا بتونیم به اهدافمون( Question ) برسیم.

خوب همون طور که می دونید، لاشیست در چند روز اول تولدش بسیار قدرتمند ظاهر شد. دوستان ما در چند روز اول خیلی به سایت می اومدن ولی حالا دیگه بچه ها نمیان و ما اینجا تک و تنها موندیم. همونطور که می دونید لاشیست داره یک ساله می شه. برای این تحول، من پیشنهادی به دوستان دارم
دوستان بیایید لاشیست را جهانی کنیم scratch لعنت بر پدر و مادر متقلب 843414

دوستان می خوام دامین www.lashist.com رو بخرم. یکی از دوستان قصد داشت این دامین رو بخره ولی درخواست کرد که ادمین بشه و من گفتم به هیچ وجه من پارتی بازی نمی کنم.
خوب دوستان قیمت یه دات کام سالانه 12000 تومنه. اگه اهل دلین پول بذاریم بخریم.
عرضی نیست.
برین حالشو ببرین.
راستی حسن خیلی بچه گلیه لعنت بر پدر و مادر متقلب 331352
بدرود
Back to top Go down
https://lashist.all-up.com

لعنت بر پدر و مادر متقلب

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

اختیارات شما در این تاپیکYou cannot reply to topics in this forum
حزب رسمی لاشیان سمپاد :: لشبرد :: اعلانات-
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com