حزب رسمی لاشیان سمپاد
خوش اومدی لاشی جان!Very Happy
حزب رسمی لاشیان سمپاد
خوش اومدی لاشی جان!Very Happy
حزب رسمی لاشیان سمپاد
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

حزب رسمی لاشیان سمپاد

سایت اورجینال حزب دموکرات لیبرال راس بالا پایین و... لاشیست

HomeLatest imagesRegisterLog in
در اولین ورود به سایت لحظاتی صبر کنید تا هدر به صورت کامل لود بشه...در دفعه های بعدی دیلی نداره

سلام برای شروع دوباره...

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Lashist
Admin
Admin

تعداد پستها : 50

لشبرگ
موقعیت سیاسی: لاشیست
نفوذ سیاسی:
سلام برای شروع دوباره... Left_bar_bleue0/0سلام برای شروع دوباره... Empty_bar_bleue  (0/0)
کارآمدی:
سلام برای شروع دوباره... Left_bar_bleue0/0سلام برای شروع دوباره... Empty_bar_bleue  (0/0)

سلام برای شروع دوباره... Vide
PostSubject: سلام برای شروع دوباره...   سلام برای شروع دوباره... Icon_minitimeFri Feb 12, 2010 8:41 pm

اول تصمیم گرفتم یکی از اون نطق های تاریخیمو بکنم...ولی خب چه فایده...نطق کردن واسه پیدا کردن دوست و دشمنه...نطق واسه سیاسته...من همه رو برای دوستی می خوام...همین طور که توی مدرسه یا هرجای دیگه اون طور بودم...این جا جاش نیس...این جا جای لاشیته... Very Happy
نمی خوام سه ساعت شر و ور تحویل بدم...خلاصه اش می کنم...
من برگشتم...این جا هستم...کس هایی که نمی خوان بیان...خب نیان...ولی اون هایی که هنوز می خوان فعالیت کنن...بیایین..دس بجونبونین...من یه کارهایی دارم می کنم...تحول ظاهری ما رو به تحول باطنی می بره...امیدوارم خوشتون بیاد...اگر هم نظری...فحش فقط نه...پیشنهادی چیزی داشتین بگین انجامش می دم...امیدوارم دوباره بتونیم این زمین سوخته رو بذر پاشی کنیم و راش بندازیم...
به عنوان اولین کارم ... هرکسی که برای مدیریت قدم جلو گذاشت...بیاد مدیر موقتی سایت...چون فعلاً مدیرموقتی نداریم...تا بعد ببینیم چی می شه...فقط امید وارم همتون با شرایطی که می خوام بگم موافق باشین و اون رو در مورد تمام مدیر ها صادق بدونین...
1- حرف سیاسی ممنوع
2- حرف و الفاظ رکیک ممنوع
3- توهین ، تهمت و توضییح به هر شخص حقیقی و حقوقی که قادر به دفاع از خودش در این سایت نیست...ممنوع
همین سه تا...
از طرف لاشی ... مخلص و الاف همیشگی...خودی...

پی نوشت: اگر می خوایید در باره این تاپیک بحث کنید (که جای بحث داره) توی قسمت لشگفتمان یک تاپیک باز می کنم...
Back to top Go down
https://lashist.all-up.com

سلام برای شروع دوباره...

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

اختیارات شما در این تاپیکYou cannot reply to topics in this forum
حزب رسمی لاشیان سمپاد :: لشبرد :: اعلانات-
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com